Silkroad online
Silkroad online
Silkroad online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad online

BOT & Programs
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dlozete rady !

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
rafitron
Karma
Karma
rafitron


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 14. 03. 10

Dlozete rady ! Empty
PříspěvekPředmět: Dlozete rady !   Dlozete rady ! Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 4:41 pm

Prevencie nie je nikdy dost. Preto odporucam vsetkym uzivatelom akehokolvek BOTa pre sro urobit aspon tieto nasledujuce veci:
- v adresary s hrou je subor SilkErrSender.exe ten silno odporucam premenovat na SilkErrSender_renamed.exe, je to mrska, co zasiela bez vas JOYMAXu udaje o padnuti sro. Hrozi bananik Wink
- vyprazdnovat pravidelne adresar Dump, v nom sa nachadzaju zapisy o nekorektnych padoch sro, ktore JOYMAX analyzuje, mazat, nesrat sa s tym Wink
- ono je idealnejsie mat Firewall nastaveny na kontrolu odchadzajucich packetov, ale priznajme si, kto to ma? Ja sice ano, ale ostatni? Very Happy

Ako sa branit hacku?
- nerobit exchange s neznamymi ludmi, koluju zvesti, ze to ide, neviem ako, ale z 90% tomu verim a koho nepoznam, tomu exchange neprijmem
- nedavat ID a pass osobam, ktorym neverim, nikdy neviete, ci na druhej strane je jeho pravy majitel
- bacha na zamenu nickov, niekedy je problem rozoznat I od l a v sro obzvlast
- nestahovat veci z pochybnych stranok, nebezpecie samoinstalovania si do PC keylogeru, trojskeho kona a inych havedi
- ked niekde nieco stiahnete, radsej si to prescanujte napr tu : [You must be registered and logged in to see this link.]
- tiez nie je na skodu mat good antivir, pre majitelov legalnych okien odporucam antivir od Microsoftu: Microsoft Security Essentials je free a velmi ucinny
Návrat nahoru Goto down
Lolec




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 23. 08. 10

Dlozete rady ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dlozete rady !   Dlozete rady ! Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 9:07 pm

rafitron napsal:
Prevencie nie je nikdy dost. Preto odporucam vsetkym uzivatelom akehokolvek BOTa pre sro urobit aspon tieto nasledujuce veci:
- v adresary s hrou je subor SilkErrSender.exe ten silno odporucam premenovat na SilkErrSender_renamed.exe, je to mrska, co zasiela bez vas JOYMAXu udaje o padnuti sro. Hrozi bananik Wink
- vyprazdnovat pravidelne adresar Dump, v nom sa nachadzaju zapisy o nekorektnych padoch sro, ktore JOYMAX analyzuje, mazat, nesrat sa s tym Wink
- ono je idealnejsie mat Firewall nastaveny na kontrolu odchadzajucich packetov, ale priznajme si, kto to ma? Ja sice ano, ale ostatni? Very Happy...


Funguje to s tym dump mazanim a error sendrom aj na Rusky Silkroad?
Návrat nahoru Goto down
Valtr




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 11. 07. 11

Dlozete rady ! Empty
PříspěvekPředmět: Nefunguje   Dlozete rady ! Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 7:32 pm

Ahoj, když zapnu Silkroad co mám na ploše tak mi najede okno a když dám start tak se mi hra v pravem rohu dole začne načítat ale sotva to naběhne na 100% a nic se nestane. Hra se prostě nespustí Sad Clienta sem stahoval s off stránky.
Přikládám screeny
[You must be registered and logged in to see this link.]

Diky za radu Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dlozete rady ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dlozete rady !   Dlozete rady ! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dlozete rady !
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silkroad online :: Technické záležitosti-
Přejdi na: